Ekspercka wiedza zupełnie za darmo
Prawdziwy Autorytet
Metody płatności w kasynie online

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze z kasyna online? Poznaj najnowsze metody płatności

Jakie metody płatności spotkamy w kasynach online?Kasyna internetowe nie udzielają swoim użytkownikom pożyczek na kolejne gry – do rozgrywki uprawnia nas aktywne konto i odpowiednia kwota pieniężna do niego przypisana. Część serwisów nagradza rozpoczęcie przygody z ich kasynem bonusem w wysokości nawet 200% pierwszej wpłaty. Promocje są różne i zależne od serwisu.

Kasyna online do obsługi wpłat – nazywanych również depozytami – używają różnych metod płatności, umożliwiając graczowi wybór najdogodniejszej metody. Najczęściej wymieniane są: mTransfer, Przelewy24, karta Visa oraz MasterCard, NETeller, Moneybookers, paysafecard oraz zwykły przelew bankowy. Jak widać najpopularniejsze metody płatności - znajdziesz je tutaj - odbywają się poprzez sprawdzone i renomowane firmy, czyniąc cały proces bezpiecznym. Wpłacone na konto fundusze pozwalają wykupić wirtualne żetony i brać udział w grach.

Jak wypłacić pieniądze z kasyna online?Analogicznie do wpłat odbywa się proces wypłacania pieniędzy. Większość kasyn internetowych nie pobiera prowizji za te operacje, chociaż musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nasz bank może potrącić regulaminowy koszt ustalony dla przelewu zagranicznego. W praktyce gry hazardowe nie są jedynie rozrywką zależną od rachunku posłuszeństwa – odpowiedzialna rozgrywka może zapewnić niemały dochód.